Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

Spolszczenie Duke Nukem Forever już jest!

ProjektyDzisiejszy dzień był naszym celem przez ostatnich kilka tygodni, kiedy w pocie czoła pracowaliśmy nad tłumaczeniem, poświęcając przy tym swój wolny czas. Jednak efektów tego wysiłku najbardziej wyczekiwaliście wy, gracze. Otrzymaliśmy od was wiele ciekawych opinii i słów wsparcia, które dawały nam do zrozumienia, że ten projekt wzbudza naprawdę duże zainteresowanie. A cierpliwość popłaca - zgodnie z obietnicą 16 września to dzień premiery polskiej wersji gry Duke Nukem Forever!

Czyniliśmy wszelkie starania, aby tłumaczenie możliwie jak najlepiej oddawało charakter gry, ale jednocześnie było zrozumiałe dla Polaków. Gra pełna jest niecodziennych i niejednoznacznych zwrotów oraz odniesień do szeroko pojętej popkultury, toteż przełożenie niektórych tekstów wymagało od nas sporej pomysłowości. Mamy nadzieję, że efekty naszego wysiłku przypadną wam do gustu. Spolszczenie obejmuje wszystkie napisy w grze, zarówno dialogi jak i teksty interfejsu, tryb kampanii oraz multiplayer, a mówiąc w skrócie - przetłumaczyliśmy całą grę. Możecie je pobrać z naszego serwera, plik waży zaledwie 12 MB.


Staraliśmy się zrobić wszystko możliwie jak najlepiej. Jeśli jednak stwierdzicie, że coś mogliśmy zrobić lepiej lub znajdziecie błąd - koniecznie zgłoście go nam. Możecie to zrobić na naszym forum w specjalnym temacie lub za pomocą działu Kontakt. Ważne jest, abyście dobrze opisali problem. Prosimy o trzymanie się tych reguł i nie zgłaszanie błędów w komentarzach na stronie. Szkoda waszego wysiłku, takie komentarze będą natychmiast usuwane. Często wiele osób zgłasza ten sam błąd, dlatego ważne jest, aby były podawane w jednym miejscu. Co pewien czas będziemy publikowali nowe wersje spolszczenia. Jeśli chcecie być na bieżąco, to zalecamy częste korzystanie z funkcji "Zaktualizuj spolszczenie", którą znajdziecie w menu START systemu Windows. Link do pobrania spolszczenia znajdziecie poniżej, a my powoli zabieramy się za dokończenie innych projektów. Przypominamy, że wciąż pracujemy nad spolszczeniem GTA IV The Lost and Damned. Nie zapomnijcie podzielić się z nami swoimi wrażeniami i pamiętajcie, że Duke jest Polakiem!

11 komentarzy
Komentarze
  • 274

    Niesamowite :D

    Szacun dla was ;]

  • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232