Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

28 października premiera spolszczenia GTA IV: The Lost and Damned!

ProjektyZ przyjemnością możemy potwierdzić, że data podana w ostatnim wywiadzie jest już ostateczna i niezmienna. Oznacza to, że premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych polonizacji odbędzie się 28 października, czyli już w najbliższy piątek! Będziecie więc mieli cały weekend na dogłębne zapoznanie się z grą. Prawda, że dobrze wybraliśmy datę? To z pewnością będą dobre dni dla fanów serii, którzy nie władają obcymi językami na tyle dobrze, aby w pełni cieszyć się z gry. Na panelu po prawej umieściliśmy już specjalny licznik, który zadba o to, żebyście nie zapomnieli o tym wydarzeniu.

A wydarzenie to z pewnością duże, szczególnie dla zespołu Iron Squad. Jest to bowiem zwieńczenie naszego wielomiesięcznego wysiłku, chwile w których możemy cieszyć się z efektów dobrze wykonanej pracy. A czy jest dobrze wykonana, to już ocenicie sami. My jednak możemy zapewnić, że spolszczenie GTA IV: The Lost and Damned będzie lepsze od spolszczenia GTA IV. Wiemy to, ponieważ dodatek dzieli niektóre pliki z podstawową wersją gry i w tych również musieliśmy wprowadzać zmiany - naprawdę dużo. Beta testy jeszcze trwają, lecz powoli zmierzają ku końcowi, więc możecie być pewni, że podany termin jest ostateczny.

Przypomnijmy, że projekt tłumaczenia GTA IV: The Lost and Damned został przejęty po zespole GTA Polska, który upadł, zanim na dobre rozpoczęto prace. W Iron Squad pierwsze prace zostały rozpoczęte w marcu bieżącego roku, jednak tak naprawdę trwały znacznie krócej. Pierwsze miesiące zostały poświęcone głównie zapoznawaniu się z projektem czy nowym systemem dla tłumaczy, w efekcie czego ruszyliśmy z kopyta dopiero około czerwca. Od tamtej pory zdołaliśmy przetłumaczyć większość gry, przeprowadzić korektę, a także beta testy. Mamy nadzieję, że nasza praca przyniesie wam wiele mile spędzonych godzin przy grze.

Pamiętajcie - spolszczenie GTA IV: The Lost and Damned zostanie udostępnione już w najbliższy piątek, 28 października. Do tego czasu opublikujemy jeszcze kilka informacji na temat projektu.

Spolszczenie GTA IV The Lost and Damned - 01 Spolszczenie GTA IV The Lost and Damned - 02 Spolszczenie GTA IV The Lost and Damned - 03 Spolszczenie GTA IV The Lost and Damned - 04
23 komentarzy
Komentarze
 • bubartek

  Jesteście wielcy tylko tak dalej:)

 • masterneo6

  Kocham Was chłopaki, całkowicie w niegejowski sposób.

  A Panie też jeśli są, bo nie zapoznałem się, kto jest w ekipie.

 • mikrofalowka

  Wielkie brawa dla Was! Na taką informację czekałem prawie 2 miesiące. Tak jak zapowiedzano spolszczenie wydane w jesieni 2011. Jesteście jedną z niewielu grup "spolszczających" gry która wydaje spolszczenie w terminie bliskim tego zapowiedzanego. Jeszcze raz brawa!

  Teraz czekamy na TBoGT

 • NB

  Jest!!! jak się cieszę jak małe niemowlę już nie mogę się doczekać.
  JESTEŚCIE WIELCY

 • John

  Ale zajebiście jesteście super i akurat na weekend będzie można sobie pograć naprawdę wielkie brawa

 • John

  Zapomniałem dodać że weekend w tym tygodniu jest dłuższy bo poniedziałek w szkole nie idziemy a we wtorek jest wszystkich świętych a więc będzie można popykać

 • Frendli93

  Yeeeah w końcu!!! Aż se fapne z radości :D Ave maryja za te wasze wszelkie trudy :}

 • cq

  Gratuluje:D Superowo:D Powiedzcie mi- kiedy zaczynacie prace nad "Gejem"?

 • asdasd

  Geja w tym roku prawwdopodobnie nie będzie :)

 • cq

  nie chodzi mi juz o premiere:D chcilabym spytac kiedy ruszacie z praca nad nim;p

 • Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'Unable to find template "bbcode.html" (looked into: /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/styles/all/template).' in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:232 Stack trace: #0 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/loader.php(135): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('bbcode.html') #1 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(150): phpbb\template\twig\loader->findTemplate('bbcode.html') #2 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/phpbb/template/twig/twig.php(382): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('bbcode.html') #3 /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/includes/bbcode.php(171): phpbb\template\twig\twig->get_source_file_for_handle('bbcode.html') #4 /usr/home/Iron in /usr/home/IronSquad/domains/ironsquad.pl/public_html/subdomains/forum/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 232