Daj się wciągnąć! Dołącz do zespołu!

16 marca premiera spolszczenia GTA IV The Ballad of Gay Tony!

ProjektyMiło nam poinformować, że wszelkie prace związane z polonizacją gry GTA IV: The Ballad of Gay Tony zbliżają się ku końcowi. Aktualnie wprowadzamy ostatnie poprawki i lada dzień zamkniemy projekt. Jeśli na drodze nie staną nam żadne poważne przeciwności losu, to długo oczekiwane spolszczenie zostanie opublikowane już w najbliższy piątek, 16 marca! Do tego czasu nasz skromny licznik widniejący na prawym menu dopilnuje, żebyście nie zapomnieli zainstalować swojego pakietu Episodes from Liberty City.

Kiedy w piątek wrócicie z pracy lub szkoły, to spolszczenie będzie już w naszym downloadzie. Będziecie więc mieli cały weekend na dogłębne zapoznanie się z efektami naszej pracy i fabułą gry. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby jakość tłumaczenia stała na jak najwyższy poziomie, a teksty idealnie oddawały klimat gry. To ocenicie sami już za niespełna cztery dni! A tymczasem zapraszamy do pozytywnego wkręcenia się w klimat, oglądając zwiastun GTA IV: The Ballad of Gay Tony, który przetłumaczyliśmy na tę okazję.


Do czasu publikacji ujawnimy jeszcze kilka szczegółów odnośnie samego spolszczenia oraz pokażemy obiecany, trzeci gameplay z polskiej wersji gry (tym razem z Morim w roli głównej, więc będzie śmiesznie). Zachęcamy więc do subskrybowania naszego kanału na YouTube, a także na Facebooku, Steam lub zapisywania się do newslettera (panel pod lewym menu). Pamiętajcie - spolszczenie GTA IV: The Ballad of Gay Tony zostanie udostępnione już w najbliższy piątek, 16 marca.
11 komentarzy
Komentarze
 • Yogi

  Bóg wam to w dzieciach wynagrodzi :D

 • Nick

  Me gusta. :D

 • 334

  Gratuluję Panowie. Kawał dobrej roboty. Rezerwuje sobie następny weekend na TBoGT.

 • TonyPrince

  Kolejna dobra informacja dzisiaj!! Dzięki

 • 222

  haha w moje urodziny :D

 • Spajk

  Zaje........eeeee nareszcie. Po bardzo wielu miesiącach-ba latach można by powiedzieć grania zakoncze tą jakże wspaniałą grę w pełnej Polonizacji. A dzięki temu dawkowaniu :) te pare miechów do GTA V strzeli momentalnie. Pozdrawiam całą ekipe.

 • Rakietka Bagietka

  Dokładnie. Ja pomału przymierzam się do przejścia po raz kolejny TLAD, ale czekam na balladę, której chcę zasmakować najpierw. Bez polonizacji gra była trochę drętwa i mało ciekawa, gdy nie bardzo rozumiało się o co chodzi. O podstawce nie wspomnę, przechodziłem chyba z 5-6 razy całość, a jak skończę balladę to może znowu zagram Niko Bellic'iem, bo dawno już nie grałem.
  A to wszystko dzięki IronSquad. Gdyby nie te spolszczenia, to bym swoje GTA odinstalował już dawno temu.

 • MpM1122

  Kawał dobrej roboty, ale może ktoś podać mi linka albo tytuł tej muzyki w tle ? Dziękuję :>

 • DomolPL

  Eric Prydz - Pjanoo

 • owcpaw

  Aww yea bejbe. Dobra robota Iron Squad.

 • Drumek56

  Kawał dobrej roboty chłopaki! Nareszcie po kilkunastu miesiącach wyczekiwania stał się cud, niestety jak nazłość w niedziele zepsuł mi się komputer i dopiero za jakiś czas będę mógł się rozkoszować spolszczeniem, tak czy siak dziękuje wam z całego serca za spolszczenie, pozdrawiam :)


Nick: 

Przeczytaj regulamin komentarzy. Masz pytanie? Napisz na naszym forum.